This is a Sumy State University
On the basis of the university established the research laboratory of Material science pmitkm.teset.sumdu
Підготовка молодих кадрів на базі лабораторії
Роз'яснення можливості отримання плівок з різних матеріалів з високою продуктивністю методом магнетронного розпилення на ВУП-5М та вимірювання термопарою температури печі під час відпуску загартованої сталіЛабораторія аналізу матеріалів
In the work
In the work
In the work
Обладнання нового покоління
Пропонуємо проведення рентгеноструктурного аналізу твердих та конденсованих зразків різної природи з оцінкою відносної кількості окремої кристалічної фази з використанням картотеки емпіричних довідкових стандартів Міжнародного центру дифракційних даних (Snternacional Center for Difraction Data – ICDD) та рентгенофлуоресцентний аналіз елементного складу (від Na (Z = 11) до U (Z = 92) різних зразків (твердих, порошкоподібних, рідин) із використанням приладу «Elvax Light» із точністю 0,1 – 0,3 %.

Новини

Випробування на стійкість до міжкрісталітної корозії

Науково-дослідна лабораторія прикладного матеріалознавства кафедри "Прикладного матеріалознавства та технологій конструкційних матеріалів" проводить випробування на стійкість до міжкристалітної корозії легованих сталей аустенитного та ферритного класів, а також сталей зі змішаною структурою за ГОСТ 6032-2003. Методами АМУ, АМУФ, ВУ та удосконалених випробувань (ДУ), а також по американському стандарту ASTM A 262 (метод E).

 

Добрий день, шановні відвідувачі!

Раді представити Вам новий сайт нашої науково-дослідної лабораторії.

Незабаром тут буде розміщено інформацію про наукові напрямки якими ми займаємося.

Науково-дослідна лабораторія прикладного матеріалознавства (свідоцтво про атестацію № РУ - 1316/15 від 20.02.2015 р., видане органом з атестації ДП «Сумистандартметрологія», дійсне до 30 лютого 2018 р.) http://pmitkm.teset.sumdu.edu.ua/nauka/laboratoriya.html, яка працює на базі кафедри «Прикладного матеріалознавства та технології конструкційних матеріалів» Сумського державного університету, надасть Вам широкий спектр послуг, завдяки кваліфікованим фахівцям та злагодженій роботі досвідченого персоналу.

Багаторічний досвід співпраці з провідними підприємствами Сумщини, наявність кадрів, які являються першовідкривачами спеціальності в області й працювали на підприємствах та молодих науковців, а найголовніше -  бажання - гарантія того, що тут зможуть вирішити Ваші промислові питання.

До складу науково-дослідної лабораторії прикладного матеріалознавства входять два підрозділи: лабораторія механічних випробувань, лабораторія металографічного та дефектоскопічного аналізу.

Окрім того, на базі кафедри є працюючи дільниці механічної та термічної обробок зварювання, колектив яких в змозі надати Вам якісні послуги.


Кафедра Прикладне матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів пропонує Вам наступні види робіт:

Послуги лабораторії

JSN Corsa template designed by JoomlaShine.com